Матеріальний добробут багато в чому залежить від рівня зарплатні. Пошук добре оплачуваної роботи - проблема не тільки для новачків, але і для професіоналів. Природно, що людині без реальних навичок працевлаштуватися складніше, особливо якщо обставини вимагають певного рівня доходів. Як знайти високооплачувану роботу без досвіду, в яких сферах себе можуть реалізувати люди різного віку, читайте далі.

 

Що головне в пошуках

Як показує практичний досвід, багато з компаній готові брати співробітників "з нуля" й навчати їх під свої завдання. Іноді подібні умови додатково озвучуються у вакансії. У деяких напрямках професійний досвід є не настільки критичним, для здобувача важливіші такі якості, як відповідальність, вміння навчатися, акуратність, пунктуальність. Тому багато роботодавців розглядають претендентів-новачків на рівні з професіоналами.

Якщо ви думаєте, як знайти роботу без досвіду, визначтеся зі сферою та бажаним розміром зарплати. Складіть гідне резюме, в якому зробіть акцент на своїх ключових перевагах. Не сприймайте відсутність досвіду як серйозний недолік.

Де краще працевлаштуватися новачкові

На думку HR-фахівців, оптимальним вибором стане велика компанія. Такий варіант має цілий ряд переваг.

 • Надалі, якщо ви будете шукати роботу, солідний наймач стане вагомим пунктом в резюме.
 • У великих фірмах завжди досить висока плинність кадрів, там постійно пропонуються вакансії. Тому знайти роботу за необхідним фахом простіше.
 • Великі компанії розширюються, тому зростають потреби в нових кадрах.
 • Щоб отримати фахівців, які повністю відповідають потребам підприємства, солідні фірми нерідко проводять програми стажування.
 • Вузька спеціалізація. Велика компанія влаштована як конвеєр: кожен співробітник виконує чіткий ряд функцій. Як правило, цей перелік невеликий і не вимагає великих знань, швидко освоюється на практиці.
 • Кар'єрний ріст. Якщо ви думаєте, куди влаштуватися без досвіду з хорошою зарплатнею, масштабне підприємство стане відмінним варіантом. Там можна досить швидко зарекомендувати себе й розраховувати на підвищення.

В яких галузях шукати роботу

Існує ціла низка сфер, які потребують фахівців без досвіду на досить високу оплату. Для ряду професій набагато важливіші відповідальність, цілеспрямованість, стресостійкість та інші якості співробітника, ніж його минулі кар'єра чи освіта. Де ж можна шукати себе?

 • Кур'єр. Робота підійде для людей, які полюбляють фізичну активність. Прибуток безпосередньо залежить від кількості виконаних замовлень, можлива поденна оплата (це важливо, особливо якщо гроші потрібні терміново), при цьому свій робочий графік ви можете формувати самостійно. В умовах епідемії ця професія особливо запитувана, тут спостерігається постійний дефіцит кадрів.
 • Няня. Відмінна відповідь на питання, де знайти роботу без досвіду жінці. Спеціальність не вимагає професійних знань, скоріше важливі сумлінність, відповідальність, вміння знайти підхід до дитини. При цьому робота добре оплачується і, як правило, передбачає погодинний графік.
 • Адміністратор. Спеціальність підійде для людей, які цінують комунікацію. У числі вимог роботодавця будуть грамотна мова, приємний зовнішній вигляд, вміння знаходити підхід до клієнта. Професія актуальна в різних сферах: салони краси, ресторани, хостели, фітнес-центри та ін.
 • Прибирання житлових приміщень. Багато людей ставлять в пріоритет свій час, тому буденну роботу прагнуть перекласти на плечі професіоналів. Клінінг відмінно оплачується й давно перестав бути непрестижним. Якщо ви зарекомендуєте себе як акуратний, надійний, виконавчий працівник, то швидко залучите достатню кількість замовлень.
 • Офіціант. Ще одна відповідь на питання, де можна добре заробити без досвіду роботи. Професія хоч і вимагає фізичної витривалості й уважності, однак має низку переваг. Серед них гнучкий графік роботи, чайові та харчування за рахунок компанії. Особливість професії - обов'язково потрібна медична книжка, проте оформити її нескладно. Серед вимог роботодавця: акуратність, охайність, ввічливість.
 • Менеджер з продажу. Професія вимагає ініціативності та активної життєвої позиції. Сфера продажів активно росте, в умовах епідемії сектор зсувається в онлайн. Товариськість, вміння досягати результату стануть вашими конкурентними перевагами. Галузь відчуває постійний дефіцит кадрів, так що існує можливість вибрати найбільш вигідний варіант. Як правило, прибуток складають ставка й відсоток від кількості оформлених угод. Оскільки компанії зацікавлені в ефективності менеджера, вони проводять навчання та пропонують готові скрипти-сценарії для спілкування з клієнтами.

Багатьох хвилює питання, де беруть без досвіду роботи. Зверніть увагу на відповідні вакансії, шукайте стажування у великих компаніях, розглядайте навчальні курси з можливістю подальшого працевлаштування. Опитуйте своїх знайомих, попросіть їх допомогти оголошенням в соцмережах. Важливо розуміти: щоб знайти добре оплачувану роботу без досвіду, потрібно проявити достатню активність і зацікавленість.

Якщо зараз ви переживаєте матеріальні труднощі, руку фінансової допомоги готова запропонувати компанія «Заплатка». У нас ви можете оформити позику з мінімальним пакетом документів і навіть з поганою кредитною історією. Завдяки онлайн-сервісу гроші будуть у вас на карті протягом декількох хвилин.

оформити кредит