Нерідко у людей виникає необхідність терміново отримати невелику суму грошей на покупку будь-якого товару або використання певних послуг. Термінові позики - це відмінна можливість отримати невелику суму грошей за кілька хвилин без будь-яких довідок, застав і поручителя. У компанії «Заплатка» можна оформити миттєвий кредит готівкою в Хмельницькому. Ми є надійною мікрофінансовою організацією, яка пропонує вигідні умови мікрокредитування для жителів України.

кредит в Хмельницькому

Оформлення мікропозик в Хмельницькому

Щоб взяти кредит в Хмельницькому або іншому місті України, Вам просто потрібно звернутись в нашу компанію «Заплатка». При собі Ви повинні мати тільки паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Також Ви можете оформити заявку на отримання мікрокредиту на нашому офіційному сайті, заповнивши спеціальну онлайн-форму. Рішення про видачу миттєвої позики приймається протягом декількох хвилин, а сама процедура оформлення мікрокредиту становить не більше 30 хвилин.

Ми прекрасно розуміємо, що через складну економічну ситуацію в країні, багато українців не можуть знайти собі офіційну роботу, тому при оформленні мікропозик ми не вимагаємо ніяких довідок про доходи. Єдиним обмеженням є вік позичальника - він повинен входити в рамки 18-65 років. У нас немає ніяких прихованих комісій, тому Ви можете не переживати, що процентна ставка зміниться через якийсь час.

Переваги експрес-позик в компанії «Заплатка»

Хоча мікропозики мають більш високі процентні ставки, ніж традиційні способи кредитування в банках, вони все одно є вигідними фінансовими операціями, а все завдяки наступним перевагам:

  • простота та доступність: взяти кредит може будь-який житель України, незалежно від фінансового добробуту та працевлаштуванню;
  • мінімальна кількість необхідних документів (тільки паспорт та ІПН);
  • висока швидкість прийняття рішення  по кредиту;
  • немає необхідності надавати додаткові довідки про доходи;
  • відсутність первинних внесків;
  • немає суворої прив'язки до кредитної історії позичальника;
  • різні способи погашення кредиту (готівкою, банківським переказом, на розрахунковий рахунок, банківською картою, через термінал);
  • зручність погашення заборгованостей і т. д.

Хочете швидко отримати мікропозик в Хмельницькому? Звертайтесь в нашу компанію «Заплатка» - ми допоможемо вирішити Ваші фінансові проблеми!

 

оформити кредит