Кредит без застави - популярна послуга, що дозволяє придбати необхідний товар, вчасно розплатитися за послуги або вирішити свої тимчасові фінансові труднощі в будь-який час доби, маючи під рукою комп'ютер та Інтернет. Мікрокредитування дозволяє скористатися найвигіднішою пропозицією і без втрат для свого добробуту погасити позику. Незважаючи на те, що кредитна ставка мікропозик вище, ніж в банківському кредиті, невелика сума позики робить його використання вигідним.

кредит онлайн в Сумах

Як вигідно взяти кредит в Сумах

Zaplatka - це сервіс онлайн кредитування, що працює з 2012 року. Він пропонує свої послуги як на Україні, так і в країнах СНД. Щоб взяти кредит в Сумах, скористайтеся послугами сервісу онлайн кредитування zaplatka.

На відміну від банківських та інших кредитних установ сервіс видачі кредитів онлайн в Сумах zaplatka має ряд серйозних особливостей та переваг:

  • видача кредиту без застави;
  • перші 5 днів позики процентна ставка не нараховується (для першого займу);
  • всі комісії в платіжному терміналі (ПриватБанка) оплачує zaplatka;
  • вбудований кредитний калькулятор допоможе розрахувати всі необхідні параметри мікрокредиту з сумою позики, зі встановленою кредитною ставкою, часом користування кредиту до його погашення, що робить всі розрахунки повністю прозорими для контролю без прихованих комісій;
  • існує кілька тарифів з різними процентними ставками та умовами кредитування;
  • видача кредиту в Сумах відбувається після реєстрації на сайті та заповнення анкети. Позичальник повинен мати банківську карту. Отримання суми позики можливо, якщо була погашена попередня заборгованість;
  • час видачі кредиту складе не більше 30 хвилин, з яких 15 хвилин піде на прийняття позитивного або негативного рішення на видачу позичальнику кредитних коштів;
  • мікрокредитування дозволяє взяти кредит без довідки в Сумах. З усіх необхідних документів Вам знадобляться паспорт, ідентифікаційний номер та наявність банківської карти.

Що важливо знати про приватний кредит в Сумах

Взявши приватний кредит в Сумах, позичальник повинен розуміти свою відповідальність і необхідність в його погашенні у встановлені терміни. Якщо людина не встигає з погашенням боргу, існує послуга відстрочки виплати кредиту на тиждень. Несвоєчасне погашення або непогашення кредиту викличе застосування до позичальника штрафних заходів у вигляді додаткових штрафів понад кредитної ставки.

Найзручніше погашати кредит з банківської карти, на яку була нарахована сума.

 

оформити кредит