Досить часто у жителів України виникає термінова необхідність отримання грошових коштів: для покупки якихось речей або техніки, святкування урочистих заходів, туристичних подорожей, для побутових потреб до отримання заробітної плати і т.п. Терміновий кредит онлайн в Полтаві в даній ситуації є оптимальним рішенням проблем які виникають.

кредитування в Полтаві

Отримання мікропозик

Компанія «Заплатка» є надійною і перевіреною фінансовою організацією, яка займається строкової видачею мікрокредитів. За час ведення своєї діяльності ми завоювали довіру серед клієнтів та поваги у конкурентів, що є додатковим підтвердженням нашої надійності та безпеки співробітництва. Ми надаємо можливість всім бажаючим взяти кредит без довідки в Полтаві на оптимальних умовах. У нас можна отримати позику на суму до 7000 гривень, а час на розглядання заявки на кредит становить не більше 15 хвилин.

Видача експрес мікрокредитів

Компанія «Заплатка» пропонує оформити експрес кредит в Полтаві. У порівнянні з традиційними кредитами в банку, мікропозик є чудовою нагодою оперативного отримання на руки невеликої суми грошей, без довідок, поручительства, гарантій та іншіх документів. Ви самостійно обираєте суму кредитування з урахуванням Ваших потреб, при цьому ми не вимагаємо страхові збори або додаткову комісію. Отримати позику можна, маючи на руках паспорт та ідентифікаційний код платника податків.

Як оформити мікропозик

Найважливішою перевагою нашої компанії «Заплатка» в порівнянні з традиційними фінансовими організаціями є видача кредитів готівкою без будь-яких довідок про доходи. Ми об'єктивно оцінюємо ситуацію на українському ринку праці і розуміємо, що багато громадян з хорошими заробітними платами не можуть офіційно підтвердити свій рівень доходів (отримання зарплати в конверті, відсутність трудової книжки, робота за договором підряду і т.п.). Саме тому ми вимагаємо мінімальну кількість документів.

Щоб оформити мікропозику, потрібно заповнити заявку на нашому офіційному сайті, завдяки чому ви зможете отримати грошові кошти на свою банківську карту, не виходячи зі свого будинку.

Компанія «Заплатка» - швидке і гарантоване отримання мікрокредиту на вигідних умовах!

 

оформити кредит