Скористатися зручною і вигідною програмою фінансування можна за допомогою нашої компанії «Заплатка». На фоні банків та інших великих кредиторів ми разюче відрізняємося простотою оформлення отримання позик, мінімальними вимогами до потенційних позичальників, лояльним ставленням до клієнтів. Хочете отримати кредит з поганою кредитною історією в Херсоні? Дотримуйтесь наших корисних рекомендацій, і гроші оперативно надійдуть прямо на Вашу картку банку.

кредитування в Херсоні

Умови фінансування: швидко і дуже вигідно

Наша компанія надає можливість отримання грошових коштів безпосередньо на банківську карту. Ви можете оформити позику в режимі онлайн, скориставшись електронною формою на наступних оптимальних умовах:

  • сума кредиту - від 500 до трьох тисяч гривень для нових клієнтів (до 7000 гривень для постійних клієнтів);
  • терміном від двадцяти днів;
  • після схвалення, зарахування грошей на карту відбувається протягом пари хвилин;
  • заявки приймаються цілодобово без свят та вихідних.

Щоб скористатися послугами нашої компанії, потрібно бути громадянином України та старше вісімнадцяти років. Також буде потрібно скан паспорта та ІПН. Для отримання позики підійде банківська карта будь-якого українського банку — «Заплатка» працює з клієнтами в режимі онлайн і не вимагає приїзду в офіс для підписання документів.

Переваги та програма лояльності

Бути постійним клієнтом нашої фінансово-кредитної організації дуже вигідно. При першому оформленні заявки Ви отримуєте гроші під півтора відсотка в день. При наступних зверненнях до компанії ставка знижується до 1.1%. Також збільшується термін видачі суми - від двадцяти до тридцяти днів. Працює програма лояльності, яка передбачає поліпшення умов кредитування для постійних клієнтів. До головних переваг співпраці з нами можна віднести:

  1. відсутність потреби в заставі, поручительстві, довідці про доходи - вимоги до клієнтів мінімальні;
  2. швидке та зручне оформлення заявки - не потрібно відвідувати банк і витрачати особистий час;
  3. оперативне прийняття рішення щодо позики - до 15 хвилин;
  4. акцію «сім днів без пені та штрафів» - відстрочку ніхто не відміняв;
  5. безкоштовне користування кредитом протягом п'яти днів - актуально для новачків.

Отримати кредит онлайн в Херсоні дуже просто, якщо скористатися послугами нашої фірми Zaplatka. У Вас є відмінна можливість вирішити фінансові труднощі за допомогою експертів. Оформіть заявку прямо зараз!

 

оформити кредит