У рейтингу кредитних продуктів онлайн кредит в Конотопі займає чільне місце. Видається така позика швидко і на максимально комфортних умовах для позичальника. Необхідність в додатковому фінансуванні може виникнути у кожного з нас. Наприклад, не вистачає грошей до зарплати, необхідно оплатити навчання, придбати побутову техніку, засоби потрібні як стартовий капітал при відкритті бізнесу і т.д. Тому не варто відмовлятися від можливості взяти кредит в Конотопі.

кредитування у Конотоп

Що необхідно для отримання онлайн займа

Сьогодні отримати позику так само просто, як і придбати будь-який товар через Інтернет. Не треба нікуди виходити з дому, збирати великий пакет документів і нудитися в очікуванні рішення по кредиту. Дається кредит без застави. Знадобиться паспорт, банківська карта та  безпроблемна кредитна історія.

Для отримання кредиту достатньо зайти на наш сайт zaplatka. Якщо Ви новий позичальник, то потрібно буде зареєструвати і заповнити анкету, оформити прохання та почекати 15 хвилин результату розгляду. При цьому варто сказати, що видається кредит онлайн в Конотопі по 90% прохань. Також в заяві обов'язково вказуємо необхідну суму, на який термін Ви хочете взяти гроші, номер карти, куди переказувати грошові кошти.

Переваги кредитування в компанії «Заплатка»

Однією з основних особливостей є те, що можна взяти кредит без довідки в Конотопі.

Окрім цього:

  • відсутність будь-яких прихованих платежів, умов, тарифів. Вся інформація у відкритому повному доступі на сайті і при оформленні кредиту ніяких прихованих вимог не з'являється;
  • діє 0% ставка на перші 5 днів користування кредитними коштами;
  • надається можливість отримати відстрочку на 7 днів по виплаті кредиту, так як ми розуміємо, що в житті ситуації бувають різні і від виникнення непередбачених обставин ніхто не застрахований;
  • це вигідний приватний кредит в Конотопі, тільки з умовами максимально безпечними і захищеними від шахрайства;
  • відсутність комісії - платиться нами при варіанті внесення платежів через ПриватБанк;
  • використання спеціальної програми, що скорочує час заповнення анкети;
  • лояльна процентна ставка;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якщо Ви зацікавлені у вигідних умовах кредитування, звертайтеся в компанію «Заплатка».

оформити кредит