У житті буває так, що з'являється невідкладне питання, що вимагає фінансового рішення. Коштів не вистачає, а до зарплати далеко. У такому випадку варто звернутись за отриманням мікрокредиту онлайн. Невеликі позики на споживчі потреби дуже популярні, адже за лічені хвилини після оформлення заявки на карту надійдуть гроші.

кредит онлайн в Запоріжжі

Сервіс «Заплатка» запрошує до співпраці

Про можливість отримання кредиту в Запоріжжі знає практично кожен. Незважаючи на те, що позики через Інтернет з'явилися зовсім нещодавно, вони завоювали велику популярність серед населення. З появою цієї послуги зникла необхідність очікування в чергах та збирання довідок.

Сервіс «Заплатка» пропонує мікрокредити на вигідних умовах для одержувача. Ним може стати будь-який громадянин України від 18 років. Новим клієнтам ми видаємо кредит онлайн в Запоріжжі терміном на 20 днів.

Переваги сервісу:

  1. Не потрібно виходити з дому - потрібен тільки Інтернет.
  2. Запит на отримання коштів розглядається з максимальною швидкістю.
  3. Відсутність багатьох незручних умов - отримати приватний кредит в Запоріжжі можна без поручителів, застави, довідки про рівень доходу.
  4. Немає великої кількості додаткових умов - угода зрозуміла та прозора.

Умови кредитування

Компанія виконує миттєвий переказ грошей на карту будь-якого українського банку. З великою ймовірністю Вам буде дана позитивна відповідь, адже взяти кредит без застави в Запоріжжі легко з компанією «Zaplatka».

Вимоги до клієнта незначні:

  • громадянство України;
  • вік старше 18-ти років.

Потрібні документи - паспорт та код платника податків (ІНП). Поручителі, застави, довідки про доходи не потрібні.

Процедура займає мінімум часу. Через 5 хвилин після підтвердження Ви отримаєте зазначену суму на Вашу банківську карту. Раптові проблеми тепер легко вирішити, отримавши кредит без довідок в Запоріжжі.

Про сервіс

Сервіс «Заплатка» був створений для термінової матеріальної допомоги всім категоріям українських громадян, незалежно від рівня їх доходів, статусу і віку.

Раптові проблеми легко розв'язні з фінансовою допомогою нашої компанії. Взяти кредит в Запоріжжі тепер можуть студенти, пенсіонери, безробітні та інші особи, яким не доводиться розраховувати на кредит в звичайному банку. Кожен день, без перерви на свята або вихідні, в режимі з 8.00 до 21.00 ми чекаємо Ваших заявок.

 

оформити кредит