Ситуації, коли необхідно терміново отримати на руки велику суму грошей, трапляються в житті будь-якої людини, незалежно від його фінансових можливостей. Далеко не у всіх випадках людина може попросити друзів або близьких про допомогу або скористатися послугами банківського кредитування. На вигідних умовах кредит в Білій Церкві пропонує мікрофінансова організація «Заплатка», що здійснює діяльність на підставі державної ліцензії. Ознайомитись з ліцензією, що підтверджує правомочність компанії, можна в розділі «Контакти та реквізити» нашого сайту.

Взяти кредит в Білій Церкві

Особливості позики

Для того щоб взяти кредит в Білій Церкві, не потрібні великі витрати часу та зусиль. Компанія створила умови, що забезпечують можливість отримання необхідної суми грошей протягом 15-20 хвилин після подачи заявки. Подати заявку можна в будь-який час доби з будь-якої точки з інтернет-покриттям.

Нашим клієнтам не потрібно шукати відділення банку, стояти в черзі та чекати кілька днів. Для того щоб отримати кредит без застави, досить виконати наступні дії:

  • вказати суму кредиту та терміни повернення кредиту;
  • пройти реєстрацію та заповнити анкету;
  • додати відсутню інформацію;
  • відправити заявку на позику.

Як тільки заявка надійде, наші фахівці розглянуть її протягом короткого часу та проінформують про рішення. При позитивному рішенні зазначена Вами сума миттєво надійде на банківську карту.

Переваги сервісу «Заплатка»

Отримати гроші, скориставшись нашим онлайн сервісом, має можливість повнолітній громадянин України, який володіє документами які підтверджують його особу та банківською карткою. У числі безперечних переваг, якими скористаються клієнти, вибравши наш онлайн-сервіс, - можливість взяти кредит без довідки в Білій Церкві. Для того, щоб взяти на вигідних умовах займ в «заплатки», довідки та поручителі не потрібні.

Наша компанія пропонує клієнтам більш ніж лояльні умови кредитування та погашення. Постійні клієнти можуть скористатися перевагами нашої програми лояльності. Скоротити суми виплат з погашення боргу новим клієнтам допоможуть наші акції, наприклад «Кредит під 0%». Різноманітність варіантів погашення позики дозволяє нашим клієнтам вибрати найбільш зручний варіант.

Якщо Вам потрібні гроші - звертайтесь до нас! Будемо раді допомогти кожному клієнту.

 

оформити кредит