Терміново потрібні гроші? До ваших послуг компанія Заплатка. Наша спеціалізація - кредитування. У Києві або будь-якому іншому місті країни у клієнтів є можливість отримати суму до 7 000 гривень на картку за 15 хвилин. Ми створили найкращі умови, що дозволяють виправити фінансову ситуацію.

кредитивоние в киеве

Більше немає потреби позичати гроші

Чи відчуваєте себе ніяково, коли просите в борг у родичів, друзів, знайомих? Є вихід - взяти мікро-позику в онлайн-сервісі. Ми позбавимо вас від незручних моментів, пов'язаних з проханнями зайняти грошей. Команда zaplatka.ua виручає клієнтів конфіденційно. Ви не втрачаєте авторитет в очах оточуючих, відчуваєте себе впевнено і вирішуєте проблеми з фінансами не вплутуючи близьких.

Онлайн режим отримання кредиту

Zaplatka виконує кредитування в Києві, але якщо ви перебуваєте в іншому населеному пункті країни - не проблема. Процес отримання позики відбувається в онлайн-режимі. У користувача сервісу немає необхідності йти в банк, спілкуватися з консультантами, чекати результату. На сайті zaplatka.ua він отримує рішення з видачі мікро-позики протягом 15 хвилин.

Пам'ятайте, шанси отримати гроші на нашому сайті в рази більше, ніж в стаціонарному банку або у інших підприємств, що займаються видачею позик.

Найвигідніші умови пропонує zaplatka.ua

Заплатка - сервіс, який на взаємовигідних умовах переводить потрібну грошову суму вам на рахунок. Хочете докладніше? У нас 5 переваг:

1. Прозорість. Обумовлюється абсолютно все, в договорі немає дрібного шрифту і завуальованих оборотів.
2. Відсотки не нараховуються перші 5 днів. Якщо клієнт оплачує кредит протягом п'яти днів, він вносить рівно стільки, скільки взяв.
3. 7-денна відстрочка. Zaplatka з розумінням ставиться до клієнтів і дозволяє додати до терміну погашення 7 днів відстрочки.
4. Реєстрація користувача, який претендує на міні-кредит, за допомогою функції BankID. Вона позбавить від необхідності довго і нудно заповнювати поля для реєстрації.
5. Оплата комісії фірмою. Ви є клієнтом ПриватБанку? Вам не доведеться виплачувати комісійні при оплаті на сайті. Витрати ми беремо на себе.

Команда Zaplatka.ua допоможе вирішити фінансові проблеми - надасть послуги з кредитування в Києві! Увійдіть вже зараз і отримаєте потрібну суму на карту

 

оформити кредит