Звертайтеся в компанію «Заплатка», якщо Вам потрібні гроші, а позичити їх до зарплати ніхто не може. Ви отримаєте необхідну вам суму на картку протягом декількох хвилин. Процес розгляду заявки займає до 15 хвилин.

Якщо Ви хочете протягом невеликого проміжку часу отримати кредит в Умані, то це місто має безліч відповідних організацій. Але час їх роботи обмежується стандартним робочим днем. Щоб мати можливість отримати позику в зручне для вас час і в будь-якому місці, використовуйте онлайн-сервіс «Заплатка». Після оформлення заявки час очікування схвалення за позикою - не більше 15 хвилин. Перерахування грошей на Ваш рахунок займе не більше 2-3 хвилин.

Оформити кредит в Умані

Які умови оформлення кредиту в сервісі «Заплатка»

Умови, які потрібно дотримати для того, щоб взяти кредит в Умані через наш сервіс, досить прості, а саме:

  • повноліття;
  • наявність власного паспорта та довідки про присвоєння ІПН;
  • наявність особистого телефону і банківської карти;
  • підключення до швидкісного Інтернету.

Ніяких довідок про доходи, місце проживання тощо. Пред'являти не потрібно, так само, як не потрібно і наявність поручителів або застави.

Умови погашення позики від компанії «Заплатка»

Отримавши кредит без застави, ваші зобов'язання наступні: своєчасне погашення позики і продовження його в разі потреби. Продовжувати кредит можна необмежено довго. Якщо Ви вирішите виплатити суму раніше встановленого терміну, то ніяка пеня за це не стягуватиметься. Тобто, чим раніше Ви погасіть борг, тим менше Ваша переплата і тим вигідніше для Вас ця позика.

Що необхідно для отримання швидкого позики

Щоб отримати приватний кредит в Умані, заходите на наш сайт «Заплатка». Далі вибираєте потрібну вам суму і термін погашення позики. Після цього Вам необхідно заповнити анкету і прив'язати свою банківську картку для отримання грошей. При частому зверненні в нашу компанію умови будуть все більш лояльними і вигідними.

Чому онлайн-кредитування настільки популярно

Тепер щоб взяти кредит без довідки в Умані, не потрібно довго стояти в черзі в банк, а потім тижнями чекати звернення з питання. Звернувшись в наш онлайн-сервіс «Заплатка» Ви отримаєте кредит, не виходячи з дому на протяженіі15 хвилин. При цьому не потрібно ні приїжджати в наш офіс, ні збирати великий пакет документів. Якщо Ви зацікавлені в отриманні якісних послуг, візьміть до уваги надану нами інформацію.

 

оформити кредит