Мікропозика - швидкий і зручний варіант кредитування. Досить заповнити заявку в інтернеті на нашому сайті zaplatka і протягом не більше 15 хвилин Ви отримуєте підтвердження про можливість отримання позики. За кількох хвилин на Вашу банківську картку буде переведена сума від 2 до 7 тисяч гривень.

кредит онлайн в Ужгороді

Чому саме компанія «Заплатка» пропонує найзручніший мікропозик

Щоб взяти кредит в Ужгороді, Вам досить бути дієздатним і повнолітнім громадянином. У Вас повинні бути в наявності паспорт і довідка про отримання ІПН, а також банківська картка, оформлена на ваше ім'я і безперебійний швидкісний інтернет. Ніяких поручителів та інших документів не вимагається.

Скільки грошей реально отримати на банківську карту

Оформляючи заявку на кредит без застави, при використанні нашого сервісу «Заплатка» Ви отримуєте позику в розмірі до 7 000 гривен. Якщо це ваше перше звернення, то кредит до 3000 видається беззастережно. Далі розмір суми одержуваних грошей може бути збільшений за умови регулярного звернення за нашими послугами і своєчасного погашення минулих позик.

Умови виплати кредиту в сервісі «Заплатка»

Після отримання приватного кредиту в Ужгороді від компанії «Заплатка» діє наступна система виплати боргу:

  • погашаєте борг до закінчення 30-денного терміну;
  • при бажанні погашаєте позику достроково, комісії за це відсутні;
  • є можливість необмеженого продовження терміну кредиту.

Переваги кредитування через онлайн сервіс

Якщо Вам потрібен кредит в Ужгороді, Вам запропонують масу пропозицій в цьому напрямку. Але годинник роботи багатьох закладів обмежені. Як правило, час роботи багатьох організацій по мікропозик стандартно з 8.00 до 17-18.00. Позику онлайн - це можливість подати заявку на кредит у зручний для Вас час, не виходячи з дому. При цьому Ви можете перебувати, де завгодно.

Додаткові плюси позики онлайн

Отримуючи кредит онлайн в Ужгороді, Ви не стоїте в черзі в будь-якої конторі і не чекаєте в приймальні позитивної відповіді на свій запит. Такий позику виключно зручний. У нього є все властивості звичайного мікрокредитування. Але при цьому Вам не треба нікуди ходити і спілкуватися з менеджерами з питань кредитування. Для людей, які відчувають комунікативні труднощі, оформлення кредиту онлайн найбільш підходяще.

Чим відрізняється сервіс «Заплатка» від інших мікропозик

Щоб взяти кредит без довідки в Ужгороді, не потрібно докладати особливих зусиль. У нашому ж сервісі набір документів для отримання позик мінімальний. При цьому процентна ставка стандартна і вигідна клієнтові. Таким чином, Ви отримуєте займ на вигідних умовах, але без паперової тяганини, як в банку або інших організаціях з мікрокредитування.

 

оформити кредит