Гроші на лікування - це завжди несподівані й значні суми. Де їх можна дістати швидко та з мінімальними втратами, ви дізнаєтеся з нашої статті. Зібрати навіть велику суму цілком реально, головне – підійти до питання комплексно і залучати кошти з різних джерел.

 • Що робити, якщо немає грошей на лікування? Згадайте про родичів, близьких, друзів і колег. Склавши список людей, які потенційно готові вам допомогти, ви зможете звернутися до них з проханням про виділення коштів.
 • Допомоги можна попросити у сторонніх людей. Для цього потрібно підготувати всю медичну документацію. Оскільки збір грошей на лікування – це улюблена тема шахраїв, вам доведеться доводити реальність своєї ситуації. Заведіть банківські рахунки, передбачте можливість оплати валютою з-за кордону. Корисною для вас буде інформація: «Що краще Visa або MasterCard». Будьте готові піти на контакт і активно комунікувати з людьми.
 • Знайти гроші на лікування можна через соціальні мережі. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter дуже популярні серед користувачів різного рівня забезпеченості. Інформацію про збір можна розташувати в тематичних групах і спільнотах. Ще один варіант - попросити своїх друзів і знайомих допомогти постами і поширенням інформації. Не полінуйтеся перекласти свою історію і медичні документи англійською, так ви зможете розширити власні можливості.
 • Засоби масової інформації – ще одне джерело, яке може принести солідні фінансові надходження. Драматичні життєві ситуації викликають суспільний резонанс, люди довіряють телебаченню і готові переказати певну суму на лікування незнайомої людини. Так, на каналі ТСН існує окремий розділ, де розміщується інформація про людей, яким потрібна допомога.
 • Думаєте, де взяти гроші на лікування? Зверніться до Міністерства Охорони Здоров'я. Багато хто не вірить в допомогу державної установи, однак статистика свідчить про те, що щорічно на лікування громадян України за кордоном виділяється понад 200 мільйонів гривень. Безумовно, для звернення до Міністерства вам необхідно буде зібрати пакет документів. Більш детально ознайомитися з інформацією можна на офіційному інтернет-ресурсі Міністерства Охорони Здоров'я України.
 • Часто та успішно необхідну суму збирають благодійні фонди та організації. Там працюють волонтери, крім фінансової, вам нададуть інформаційну та правову допомогу. В цьому випадку вам також потрібно підготувати пакет документів і бути готовим відповісти на питання. Серед відомих благодійних фондів в Україні: «Долоньки», «Допомагаємо», «Допомога заради майбутнього», «БФ Карини Мазуренко».
 • Потрібні гроші на лікування? Зверніться по допомогу до популярних осіб. Сьогодні інформацію успішно поширюють не тільки відомі журналісти, громадські діячі, актори та співаки, але і популярні блогери. Завдяки величезній аудиторії ваше прохання буде почуте мільйонами людей, що також допоможе вам зібрати необхідну суму. В Україні працює дуже відомий проект «Чашка кави» під керівництвом відомого журналіста Дмитра Комарова. Парадигма проекту - збір на лікування хворим дітям маленькими сумами. Телеведучий пропонує відмовитися від однієї чашки кави і перерахувати її вартість на карту хворої дитини. Таким чином йому вже вдалося зібрати необхідні суми для багатьох маленьких пацієнтів і відправити їх на лікування за кордон.
 • Терміново потрібні гроші на лікування? Стукайте в усі двері, звертайтеся за допомогою до приватних підприємців, відомих філантропів та депутатів. Складіть письмове звернення, де чітко і зрозуміло поясніть ситуацію, додайте копії всіх необхідних документів. Заможні люди часто готові надати реальну допомогу. Серед найбільш відомих організацій: фонд Петра Порошенка, фонд Кличко, фонд Ріната Ахметова, фонд Олександра Фельдмана.
 • Щорічно для залучення коштів проводиться багато благодійних заходів. Це можуть бути ярмарки, майстер-класи, аукціони, концерти. Благодійні спектаклі показує харківський театр «Тимур», при ньому працює однойменний благодійний фонд. Звернувшися до організаторів з проханням допомогти, ви можете швидко зібрати необхідну суму.
 • Ще один варіант, коли потрібні гроші на лікування, - це кредит. Далеко не всі банки надають таку фінансову послугу, оскільки висока ймовірність неповернення коштів і прострочення оплати (читайте: «Як зробити реструктуризацію кредиту»). Однак в Україні працює цілий ряд банківських структур, які готові видавати кредит на лікування або операцію. Серед найбільш відомих: Credit Agricole, ПУМБ, Мегабанк, ОТП, Укрсоцбанк.

Щоб отримати позитивну відповідь, необхідно:

 1. Надати довідку про доходи.
 2. Надати довідку, що підтверджує офіційне працевлаштування.
 3. Підтвердити хорошу кредитну історію.
 4. Підтвердити наявність майна.
 • Коли потрібні гроші терміново і немає часу чекати відповіді банку, ви можете звернутися в кредит-сервіс zaplatka.ua. Тут ви можете отримати миттєву позику, не виходячи з дому. Для цього потрібно вибрати пакет кредитування, заповнити анкету і додати карту.

Терміново потрібні гроші на лікування? Не впадайте у відчай! Потрібну суму завжди можна зібрати, доклавши певних зусиль. У цьому світі досить багато добрих людей, які готові прийти на допомогу у скрутні часи.

 

оформити кредит