Кількість електромобілів на дорогах України значно збільшилася. Це викликано тим, що в наш час активно розвивається інфраструктура, собівартість поїздки на такій машині доступна кожному. Головним критерієм популярності цього авто є те, що на нього діють нові правила ввезення, розмитнення.
Крім екологічності, даний транспорт відрізняється рядом істотних переваг, тому не дивно, що сучасне суспільство плавно переходить на «чистий» тип транспорту, зберігаючи тим самим навколишній світ від брудних вихлопів.
Україна позитивно ставиться до збільшення потоку цих машин на просторах держави. У більшості випадків, завозяться вони до нас із сусідніх країн. Виходячи з цього, Верховна Рада затвердила закон, який суттєво спростить процедуру і вартість розмитнення.

Скільки коштує розмитнення електромобіля у 2019 році?

На даний процес впливає кілька показників.

  1. Мито на ввезення машин даного типу дорівнює 0%.
  2. Акциз на авто з електричним двигуном скасований.
  3. ПДВ не діє на ці транспортні засоби.

Тобто оформлення для українців практично безкоштовне. Але все ж, процедура розмитнення існує, бо при переїзді через кордон необхідно заповнити митні документи. У тому випадку, якщо Ви вперше займаєтеся подібними завданнями, потрібно витратити чимало часу. Оптимальним варіантом стане звернення до митного брокера. Він візьме на себе всі проблеми, що виникають в процесі транспортування. Але вартість їх послуг може бути не доступною для багатьох користувачів. Варто сказати, що всі податки поширюються тільки на покупку чистого електрокара. Якщо Ви переганяти гібрид, в остаточну вартість буде включено податок, мито і збори.

Чому Україна виступає за підтримку «чистих» автомобілів?

Електрокари відрізняється значними плюсами в процесі експлуатації:

  1. Загальна вартість поїздки. У порівнянні з бензиновими або дизельними двигунами, він дуже економічний. Якщо враховувати середній показник в 30000 км/рік, то заправка електричного авто обійдеться вам в 4-5 тис/грн.
  2. Електромашина - нова і вдосконалена модель, завдяки чому, вона не так сильно піддається поломкам і не виходить з ладу в процесі щоденного використання.
  3. Даний транспортний засіб відрізняється надійністю і екологічністю у використанні.

В Україні найбільш популярними моделями є:

  • Nissan Leaf;
  • BMWi3;
  • Ford Focus Electric;
  • Tesla.

Їздити на них одне задоволення, адже це дуже комфортно, а вартість «палива» буде доступною для водія.
Чи варто гнати електромобілі з ближнього зарубіжжя, потрібно визначатися до кінця грудня цього року. Адже пільгові тарифи дійсні до цього терміну. Незважаючи на комфортну і майже безкоштовну процедуру ввезення, багато українців просто фінансово не можуть дозволити собі купити таку машину, тому і продовжують, активно використовувати старі автомобілі на дизелі або бензині. Якщо Вам не вистачає коштів на придбання або обслуговування електрокара, звертайтеся за кредитом в компанію «Залатка». Тут Ви зможете оформити кредит протягом 20 хвилин і швидко отримати необхідну суму на руки. Повернути борг з мінімальними відсотками Ви можете єдиним платежем або поступовими платежами.
 

Оформити кредит