Щоб отримати кредит в звичайному банку, потрібно бути досить успішною людиною, адже такі фінансові структури не люблять бідних або ненадійних клієнтів, а тим більше якщо в кредитній історії є чорні плями, то Ви неугодний клієнт у всіх банках. Наша ж мікрофінансова організація «Заплатка» готова прийти на допомогу всім бажаючим, будь то безробітний, студент, пенсіонер, мати-одиначка або колишній клієнт банків з поганою репутацією.

Кредитування у Вінниці

Взяти кредит в Вінниці

Ми розуміємо, що в неприємну ситуацію, коли терміново потрібні гроші, може потрапити кожен українець, і часом непросто знайти навіть невелику суму на пару днів. Тому пропонуємо всім бажаючим отримати кредит на карту в Вінниці. Від Вас не потрібно йти в банк, стояти в черзі, дізнаватися список документів для отримання позики, збирати цей пакет документів, чекати відповіді від банку, який врешті-решт може просто відхилити Вашу заявку. У нас же Ви отримаєте кредит без довідки про доходи в Вінниці, не виходячи з дому і не переживаючи про відмову, адже ми допомагаємо практично всім без винятку.

Багато наших клієнтів стають постійними, адже тепер їм не потрібно принижуватися перед знайомими, щоб позичити гроші, не потрібно просити роботодавця видати зарплату раніше, думати, що б таке здати в ломбард - досить просто заповнити заявку на нашому сайті, сидячи у себе вдома, і докласти фото паспорта.

Чому варто вибрати «заплатку»

Наша компанія «Заплатка» має ряд переваг перед іншими фірмами:

  • ми пропонуємо зручні способи отримання грошей: банківська карта, готівка;
  • оперативність: ми даємо відповідь на заявку протягом півгодини;
  • мінімальні ставки, різні суми і терміни позики;
  • бездоганна репутація;
  • конфіденційність: Ваші дані не передаються третім особам

З ким не траплялася неприємність, коли до зарплати всього пару днів, а холодильник вже порожній, терміново необхідно повернути старий борг, несподівано запросили в кафе або кіно, втратив гаманець, оплачуєш будинку товари в інтернет-магазині і на останню річ не вистачає зовсім трохи, несподівано нагрянули гості і т. д. Потрапити в подібні неприємні ситуації може кожен, а вийти з неї достойно допоможемо ми. Те, що наша клієнтська база регулярно поповнюється позичальниками, якими нас порекомендували друзі чи знайомі, є найголовнішою гарантією якості наших послуг, відповідального і грамотного підходу до справи.

 

оформити кредит