Цей спосіб підійде, якщо Ви хочете внести платіж з карти, що не додана до особистого кабінету (і Ви не плануєте її додавати), або якщо за Вас платіж буде вносити знайомий або родич зі своєї карти.

 

У «Приват24» Ви можете внести платіж без комісії, розмір якої в інтернет-банкінгу інших банків уточнюйте в техпідтримці вашого банку.

1

Авторизуйтесь на сайте

Авторизуйтесь на сайті «Заплатка». Для цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет».

В особистому кабінеті на сайті «Заплатки» перейдіть на вкладку «Мої кредити». У таблиці з інформацією по кредиту подивіться суму, яку Вам потрібно внести, в рядку «Всього до сплати».

 

Ви можете не вносити всю суму відразу, а розбити на кілька платежів. Основна умова — потрібно встигнути погасити кредит повністю до закінчення дії кредитного договору.

 

2

Перейдіть в інтернет-банкінг вашого банку

Далі увійдіть в інтернет-банкінг вашого банку. Після авторизації перейдіть в розділ платежів (наприклад, в «Приват24» це — «Мої платежі»).

 

Для виконання платежу використовуйте наші реквізити. Кількість полів може відрізнятися в залежності від того, яким саме інтернет-банкінгом Ви користуєтеся:

 

Назва ТОВ «ФК СТЕРЕЛІНГ»
ЄДРПОУ 41807929
Розрахунковий рахунок UA253515330000026505052100988
Банк АТ КБ ПриватБанк
Призначення платежу Погашення заборгованості згідно кредитного договору №___, ПІБ, ІПН
3

Готово!

Після зарахування переказу на наш рахунок Ви отримаєте повідомлення про погашення кредиту у вигляді SMS-повідомлення і електронного листа з підтвердженням платежу.