Оформити заявку новому клієнтові на отримання кредиту можна в кілька кроків:

  • зареєструватися;
  • заповнити інформацію про себе і прикріпити скан-копію документів;
  • вказати банківську карту.

Від повноти інформації та її достовірності багато в чому залежить рішення щодо видачі кредиту.

Процес оформлення заявки на отримання кредиту докладно описаний нижче:

1

Оберіть строк та сумму кредиту

Зробити це можна в калькуляторі на головній сторінці або в лівій частині екрану на будь-який інший сторінці.

 

Щоб вибрати потрібну вам суму і термін кредиту, затисніть лівою кнопкою миші бігунок і перетягуйте його за шкалою.

 

Для нових клієнтів діють обмеження по максимальній сумі і терміну надання кредиту: до 3 000 грн і до 20 днів відповідно.

 

Після вибору суми і терміну кредиту, натисніть на кнопку «Оформити кредит».

 

Як отримати кредит

2

Зареєструйтесь на сайті

Для реєстрації на сайті «Заплатка» потрібно ввести діючі номер телефону та адресу електронної пошти. Для їх підтвердження ми надішлемо Вам коди, які потрібно буде ввести на сайті.

 

 

Далі все фінансові дії теж потрібно буде підтверджувати смс-кодом, тому використовуйте при реєстрації свій номер телефону, а не родичів або знайомих.

 

 

 

3

Заповніть анкету

Після підтвердження контактної інформації докладно заповніть анкету користувача на сайті. Зробити це можна повністю вручну або підтягти частину інформації з Вашого інтернет-банкінгу за допомогою сервісу BankID (дізнатися більше про BankID можна в розділі «Питання та відповіді»).

 

Не залишайте порожніх полів — чим повніше інформацію про себе Ви надасте, тим більше шансів на схвалення заявки.

4

Вкажіть свою банківську карту

Вкажіть реквізити своєї картки, на яку ви хочете отримати кредит. Для її підтвердження вам знадобиться ввести код, який буде відправлений на номер телефону, прив'язаний до цієї карті.

 

Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів, тому для передачі даних використовуємо захищені інформаційні канали.

 

Зверніть увагу, що карта повинна бути видана будь-яким українським банком і на ній повинна бути активована функція оплати через інтернет.

 

Для підтвердження карти банк заблокує на ній довільну суму в розмірі від 0,01 до 1 грн. Заблокована сума повернеться на Ваш рахунок відразу після підтвердження карти.

5

Відправте заявку

Після підтвердження картки буде выдправлена Ваша заявка на розгляд.

Ви можете дочекатися рішення по кредиту на цій сторінці або перейти в особистий кабінет. Після прийняття рішення сторінка оновиться автоматично, і Ви побачите результат розгляду заявки. Також ми відправимо Вам повідомлення про рішення в SMS і на електронну пошту.

6

Підпишіть договір

У разі, якщо Ваша заявка буде схвалена, Вам стане доступна сторінка з умовами кредитного договору. Уважно прочитайте його і натисніть на кнопку «Приймаю», якщо згодні з умовами договору.

 

Після цього Вам прийде SMS з кодом для підпису договору одноразовим електронним ідентифікатором. Введіть його в поле активації і натисніть на кнопку «Підтвердити».

 

 

Зверніть увагу, що після підписання договору, відмінити заявку на отримання кредиту неможливо. Гроші будуть переведені на Вашу карту протягом 5 хвилин після підписання договору.