Процес розгляду заявки на кредит для існуючих клієнтів звичайно триває не довше 5 хвилин.

1

Авторизуйтесь на сайті

Щоб оформити кредит, якщо Ви раніше реєструвалися і оформляли заявку, авторизуйтесь на сайті. Для цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет» в правому верхньому кутку на будь-якій сторінці сайту «Заплатка».

 

 

Введіть Ваш номер телефону або емейл, який ви вказали при реєстрації, і пароль.

 

 

Якщо Вам не вдається авторизуватися на сайті, спробуйте уважно ввести дані ще раз, перевірте: чи правильна обрана розкладка клавіатури, чи не включено Caps Lock.

 

Якщо увійти так і не вдалося, скористайтеся формою відновлення пароля або зверніться в техпідтримку сервісу «Заплатка», зателефонувавши за номером                  0 (800) 306 066. Дзвінки безкоштовні з мобільних і стаціонарних номерів по всій території України.

2

Оформіть заявку

Після авторизації Ви потрапите в свій особистий кабінет. Щоб перейти до оформлення кредиту, натисніть на кнопку «Мої кредити» в меню зліва. Якщо у Вас немає активних кредитів, Ви побачите сторінку оформлення нового кредиту.

На цій сторінці виберіть карту, на яку Ви хочете отримати кредитні кошти, зі списку прив'язаних до Вашого особистого кабінету. Також Ви можете додати нову карту, а потім обрати її зі списку. Далі оберіть мету кредиту із запропонованого списку. Після цього перетягніть бігунок до потрібної суми і терміну користування кредитом на калькуляторі або введіть їх самостійно в спеціальних полях. Натисніть на кнопку «Оформити кредит».

 

Після натискання на кнопку «Оформити кредит» Ви потрапляєте на сторінку очікування рішення по заявці. Ви можете дочекатися рішення по заявці на кредит в особистому кабінеті, а також ми відправимо Вам повідомлення про рішення в SMS і емейл-повідомленнях.

 

Заявки від клієнтів, які вже брали кредит в «Заплатка», ми розглядаємо протягом 5 хвилин.

3

Підпишіть кредитний договір

Якщо Ваша заявка буде схвалена, Вам необхідно ознайомитися з кредитним договором і умовами надання кредиту («Мої кредити» в меню зліва).

Уважно прочитайте документ.

 

Якщо Ви згодні з його умовами, натисніть на кнопку «Приймаю». Вона розташована відразу під кредитним договором.

Протягом хвилини на Ваш номер телефону, який був зазначений в особистому кабінеті, прийде SMS з кодом для підпису договору одноразовим електронним ідентифікатором.

 

Введіть отриманий код в поле активації і натисніть на кнопку «Підтвердити».

Будьте уважні: скасувати заявку на кредит після підписання цього договору неможливо.

 

Гроші будуть відправлені на Ваш рахунок протягом 5 хвилин після підписання кредитного договору.