Будь-який клієнт «Заплатки» може отримати відстрочку платежів на 7 днів.

Надіслати заявку на отримання відстрочки можна протягом 5-ти днів. Цей період починається за 2 дні до закінчення терміну договору і протягом 2-х днів після закінчення терміну договору.

Для отримання відстрочки не потрібно погашати вже нараховані відсотки за користування кредитом і пеню (якщо вона вже є). У період відстрочки відсотки за користування кредитом продовжують нараховуватися, а пеня не нараховується.

1

Авторизируйтесь

Щоб оформити розстрочку, для початку потрібно авторизуватися на сайті. Для цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет» в правому верхньому кутку на будь-якій сторінці сайту, наприклад на головній, а потім введіть Вашу електронну адресу або номер телефону і пароль.

2

Перейдіть в особистий кабінет

Після авторизації перейдіть на вкладку «Мої кредити» в особистому кабінеті. Вам потрібна вкладка «Відстрочка кредиту». Вона розташована під таблицею з умовами поточного кредиту.

Після натискання на вкладку відкриється сторінка з заявою на отримання відстрочки платежів по кредиту. Уважно прочитайте документ. Якщо ви згодні з його умовами, натисніть на кнопку «Приймаю» під заявою.

 

3

Підпишіть заяву

Після прийняття умов відстрочки виплати платежів вам на телефон, прив'язаний до особистого кабінету, прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження для підпису заяви одноразовим електронним ідентифікатором. Введіть цей код в поле активації і натисніть на кнопку «Підтвердити». Після цього скасувати заявку неможливо.

 

Рішення за вашою заявкою прийде Вам в SMS-повідомленні.