У всіх клієнтів «Заплатка» є можливість продовжити користування кредитом на 20 днів. Здійснювати це дію можна необмежену кількість разів в рамках одного кредиту.

Щоб оформити пролонгацію кредиту, потрібно сплатити заборгованість по відсоткам і пені (якщо вона вже є).

Заявку на продовження (пролонгацію) кредиту Ви можете відправити в робочий час з 8:00 до 21:00.

1

Авторизуйтесь

Щоб внести платіж, для початку потрібно авторизуватися на сайті Заплатка. Для цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет» в правому верхньому кутку на будь-якій сторінці сайту, а потім введіть Вашу електронну адресу або номер телефону і пароль.

 

 

Якщо Ви не можете згадати свій пароль, скористайтеся функцією відновлення пароля. Якщо виникли якісь інші проблеми з авторизацією - напишіть нам через форму зворотного зв'язку зі сторінки контактів або зателефонуйте за номером 0 (800) 306 - 066 (дзвінки безкоштовні з мобільних та стаціонарних номерів по всій території України).

 

2

Перейдіть в особистий кабінет

Після авторизації перейдіть на вкладку «Мої кредити» в особистому кабінеті. Вам потрібна кнопка «Пролонгація кредиту». Вона розташована під таблицею з інформацією щодо поточного кредиту і стає активною за 10 днів до закінчення терміну кредиту.

 

 

Сплатіть всі нараховані відсотки за користування кредитом і пені (якщо вона вже є) будь-яким зручним вам способом: в особистому кабінеті, через інтернет-банкінг, в банківській касі або терміналі.

3

Способи сплати процентів та пені

Сплата відсотків та пені через особистий кабінет

Для внесення платежу через особистий кабінет на сторінці «Пролонгація кредиту» виберіть на калькуляторі суму платежу і номер банківської картки, з якої ви хочете внести платіж. Підтвердіть при необхідності операцію, для цього введіть SMS-код, який прийде Вам на номер, прив'язаний до банківської карти з якої здійснюєте платіж. В даному випадку Ви можете сплатити не тільки відсотки і пені по кредиту, але і тіло кредиту.

Заявка на пролонгацію буде передана на розгляд автоматично, після підтвердження платежу.

 

Сплата відсотків і пені через інтернет-банкінг, термінал або касу банку

Сплатіть суму відсотків і пені, якщо вона вже почала нараховуватися, через інтернет-банкінг, в терміналі або касі будь-якого українського банку. Дочекайтеся SMS з підтвердженням платежу на номер, вказаний у вашому особистому кабінеті сайту Заплатка.

 

Після зарахування платежу знову перейдіть на вкладку «Мої кредити» в особистому кабінеті і натисніть на кнопку «Пролонгація кредиту», щоб відправити заявку на продовження користування кредитними коштами.

4

Підписання додаткової угоди

Рішення за заявкою на пролонгацію кредиту прийде вам в повідомленнях на телефон і емейл.

 

Якщо ваша заявка схвалена, знову перейдіть на вкладку «Мої кредити» і натисніть на кнопку «Пролонгація кредиту». Вам відкриється сторінка з умовами пролонгації кредиту і додатковою угодою до договору. Уважно прочитайте документ і підтвердіть свою згоду на продовження кредиту.

 

 

 

Для цього натисніть на кнопку «Приймаю». Після цього протягом однієї хвилини на ваш номер телефону, який вказаний в особистому кабінеті, прийде смс з кодом підтвердження. Введіть його в поле внизу сторінки і натисніть на кнопку «Підтвердити».

Якщо SMS не прийшло Вам протягом хвилини, спробуйте відправити собі код підтвердження ще раз.

 

Після підтвердження скасувати заявку на пролонгацію кредиту неможливо.