Цей спосіб погашення кредиту зручний тим, що для внесення платежу Ви можете використовувати наявні кошти. Крім того, Вам не обов'язково йти в банк самому — будь-який Ваш знайомий може внести платіж сам від Вашого імені.

 

Найзручніше погашати кредит в касах будь-якого відділення «ПриватБанку» (наш банк-партнер) по всій території України. В такому випадку Вам не потрібно буде сплачувати комісію банку. В інших українських банках з Вас можуть взяти комісію. Її розмір встановлюється банком, в якому Ви вносите платіж.

Процес погашення кредиту у банківській касі

Щоб дізнатися суму платежу, який необхідно внести, авторизуйтесь в своєму особистому кабінеті. Для цього натисніть на кнопку «Особистий кабінет» (якщо ви забули пароль — скористайтеся формою відновлення пароля).

 

В особистому кабінеті перейдіть на вкладку «Мої кредити».

Інформація про загальну суму платежу є в блоці «Інформація по кредиту», рядок «Разом: сума до оплати». Ви можете внести цю суму за один раз або розбити на кілька платежів.

 

Далі вам потрібно зберегти собі реквізити платежу, щоб передати їх касиру в банку. Ви можете їх переписати, роздрукувати або зберегти як скріншот.

 

Реквізити «Заплатка» для погашення кредиту в касі банку:

Назва ТОВ «ФК СТЕРЕЛІНГ»
ЄДРПОУ 41807929
Розрахунковий рахунок UA253515330000026505052100988
Банк АТ КБ ПриватБанк
Призначення платежу Погашення заборгованості згідно кредитного договору №___, ПІБ, ІПН

Зберігайте квитанції про внесення платежу до отримання повідомлення про погашення кредиту.

 

Після зарахування переказу на наш рахунок Ви отримаєте повідомлення на телефон і електронну пошту з підтвердженням платежу.

 

оформити кредит