Способи погашення кредиту: на що звертати увагу, обираючи умови кредитування

Варіанти погашення кредиту безпосередньо впливають на його вартість. В яких випадках вигідно вибрати диференційований спосіб, а в яких - ануїтетний, читайте у статті нижче.

Помилка в кредитній історії: що робити і куди звертатися

Неправильна кредитна історія може стати причиною відмови у видачі нової позики. Як виправити помилки та не допустити їх в майбутньому, читайте в статті.

Скільки коштує зібрати дитину до школи в 2020 році

Скільки грошей потрібно витратити, щоб зібрати дитину до школи в Україні. Підраховуємо вартість одягу та канцелярського приладдя.

Як захистити карту від шахраїв, фізичних ушкоджень, розмагнічування

У сучасному світі практично всі платіжні системи переведені в електронний формат. Інтернет-банкінг дозволяє швидко і комфортно проводити будь-які фінансові операції, терміналами оснащені навіть невеликі кіоски. Однак є в цьому і свої підводні камені.

Топ-4 законних способів не платити по кредиту

Кредит - це форма позики, яку банк або МФО надає клієнту на певний термін і під конкретний відсоток. Чим більший строк погашення, тим вища ставка. По суті, відсотки - це плата фінансовій організації за можливість користуватися її грошима. Всі умови детально прописуються в договорі, що укладається між сторонами.

Як ділиться кредит після розлучення

Беручи шлюб, пари часто оформлюють позики для комфортного облаштування побуту: придбання житла, автомобіля, необхідної техніки. При цьому важливо розуміти, що борг по кредиту після розлучення нікуди не дінеться і, швидше за все, виплачувати його доведеться обом членам подружжя. Щоб захистити свої права, важливо знати про законодавчі приписи.