Які банки України дають кредити всім без відмови: повний список

Складна фінансова ситуація може трапитися абсолютно з кожним. Тому багато хто задається питанням, в якому банку можна отримати кредит швидко і без відмови. Представляємо повний список таких установ.

Які банки України роблять перекредитування

Перекредитування - це процедура оформлення нового кредиту для погашення попереднього. У деяких випадках організації пропонують консолідацію декількох позик. Всі ці дії спрямовані на зменшення обсягів виплат по заборгованостях. Перекредитування споживчих кредитів в банку - затребувана послуга, проте далеко не всі фінансові установи її надають.

Ефективна річна процентна ставка або де найнижчий відсоток по кредиту

Обираючи умови кредитування, клієнт перш за все звертає увагу на процентну ставку. Однак слід знати, що загальна вартість кредиту буде вищою, ніж заявлено. Які чинники впливають на даний параметр і як правильно розрахувати реальну вартість позики.

Проблемні кредити: що це і шляхи їх ліквідації

Ситуація з проблемними кредитами в Україні досить складна. Для банківського сектора неповернення позик є причиною високих ризиків і підвищення процентних ставок. Що таке проблемний кредит і як його можна погасити, ви дізнаєтеся далі зі статті.

Які банкі надають кредит з поганою кредитною історією та прострочками

Складні життєві ситуації можуть стати причиною прострочення оплати за позикою. Навіть невелика затримка негативно впливає на кредитну історію та псує імідж клієнта фінустанови. Надалі це може стати причиною відмови в оформленні наступного кредиту.

Документи для отримання кредиту в Україні

Для оформлення кредиту у будь-якій фінансовій організації на території України потрібен пакет документів. Коли необхідність у позиці виникає рідко, багато хто перебуває у розгубленості, не знаючи які довідки збирати. Слід пам'ятати, що документи для оформлення кредиту фізичній особі потрібні різні за звернення до банку або МФО.