Заплатка - молодий сервіс онлайн кредитування, який поєднує в собі сучасні технології, досвідчену команду в області банківського, мереженого ритейлу та надання фінансових послуг, як в Україні так, і країнах СНД. Наші засновники з 2012 року активно розвивають ринок мікрофінансів у центральних і східних регіонах України.
 
Наша місія - здійснювати швидку фінансову допомогу всім верствам населення, незалежно від їх соціального статусу, рівня доходу та віку. Ми намагаємося допомогти Вам отримати кредит онлайн легким і доступним способом.

Заплатка №1 в Україні - згідно рейтингу мікрофінансових організацій України від finance.ua, Заплатка займає перше місце серед мікрофінансових організацій України. Даний рейтинг відображає якість обслуговування Компаній. У тому числі оцінюється доступність та актуальність інформації на сайті, наявність BankID, якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, наявність програм лояльності та багато інших критеріїв роботи Компаній.

Команда сервісу комфортних кредитів Заплатка працює для Вас!

Наші комфортні умови

Про кращій сервіс в Україні онлайн позик ZaplatkaСума до 7 000 грн
Про кращій сервіс в Україні онлайн позик ZaplatkaТермін до 30 днів
Про кращій сервіс в Україні онлайн позик ZaplatkaЧекати до 15 хвилин

Чому користуватися послугами компанії Заплатка вигідно

Відсутність прихованих умов і тарифів
У наших тарифів та умови видачі кредитів немає виносок, написаних дрібним шрифтом. Абсолютно всі ставки та комісії можна подивитися в будь-який момент до оформлення кредиту, та бути впевненим, що в договорі не приховано щось нове.

Відстрочка на 7 днів
Ми розуміємо, що в житті іноді відбуваються непередбачені обставини, тому абсолютно всі наші клієнти можуть оформити відстрочку платежів на термін до 7 днів. У цей період Вам не будуть нараховуватися штрафні ставки та пені.

Комісію платимо за Вас
Ми знаємо, що комісії в банківській касі або платіжному терміналі можуть бути просто грабіжницькими. Тому беремо їх оплату на себе. Такі умови діють виключно на внесення платежів через ПриватБанк

0% на перші п'ять днів
Якщо ми пропонуємо ставку по кредиту 0% на перші п'ять днів користування всім новим клієнтом, то це дійсно 0. Не 0.0001%, не 1–3–10 грн, а 0. Взяли 3 000 грн, повернули на п'ятий день все ті ж 3 000 грн. І так з усіма умовами.

Зручність заповнення анкети через BankID
Щоб полегшити для Вас заповнення анкети (та скоротити кількість помилок), ми додали на сайт можливість частково автоматизувати процес за допомогою сервісу BankID.

Для цього натисніть на відповідну кнопку  та пройдіть авторизацію в своєму інтернет-банкінгу. Більшість полів в анкеті буде заповнено автоматично — Вам залишиться лише ввести інформацію, якої бракує.

Рішення працює для клієнтів банків: ПриватБанк, А-Банк, Monobank, Південний та ConcordBank.

Чим кредити в Заплатка відрізняються від банківських

  1. Оформлення кредиту в банку — те ще "задоволення". Вам нескінченно намагаються нав'язати якісь сторонні послуги, які обернуться додатковими витратами, «Скарбнички», додаткові карти, — список можна продовжувати довго. У «Заплатці» можна просто взяти кредит. Ніяких інших послуг ми Вам не нав'язуємо.

  2. У банківському кредитному договорі дуже складно розібратися, а консультанти часто, замість того, щоб пояснити зрозумілими словами, починають засипати Вас термінами. Ми описуємо всі умови отримання кредиту простою та зрозумілою мовою.

  3. Банківські консультанти часто замовчують ненайвигідніші умови договору, які можуть вплинути на ваш вибір. Ми пишемо чесно про розмір всіх ставок і умови надання кредитів.

  4. Оформлення кредиту в банківських установах вимагає Вашої особистої присутності. Ви обмежені у виборі банків лише тими, що мають відділення у вашому місті. В «Заплатці» можна оформити онлайн кредит з будь-якого куточка України.

  5. Брати кредит у банку довго. Потрібно спочатку прийти до відділення і оформити заявку на отримання потрібної вам суми, дочекатися схвалення і знову йти в банк. Вся історія може затягнутися не на один день. Ми видаємо кредити дуже швидко. Після відправки заявки потрібно почекати максимум 15 хвилин. Після схвалення гроші на карту приходять майже миттєво.

Перейти до оформлення кредиту в Заплатка