Про «Заплатку»

Заплатка - молодий сервіс онлайн кредитування, який поєднує в собі сучасні технології, досвідчену команду в області банківського, мереженого ритейлу і надання фінансових послуг як в Україні, так і країнах СНД. Наші засновники з 2012 року активно розвивають ринок мікрофінансів в центральних і східних регіонах України.
 
Наша місія - здійснювати швидку фінансову допомогу всім верствам населення, незалежно від їх соціального статусу, рівня доходу та віку. Ми намагаємося допомогти Вам отримати кредит онлайн легким і доступним способом.

Завдяки роботі сервісу «Заплатка», Ви можете взяти мікрокредит з прозорими та зрозумілими умовами навіть у найвіддаленіших куточках України. Головна умова для отримання онлайн-кредиту — у Вас повинна бути банківська карта будь-якого українського банку та доступ до інтернету.

Ми оформляємо кредити онлайн — їхати в банк або офіс мікрофінансової організації не потрібно. Заявка на перший кредит розглядається протягом 15 хвилин. Обробка заявки для другого та наступних кредитів — 5 хвилин.

Максимальна сума, яку можна отримати у «Заплатці», — 7 000 грн. Максимальний термін користування кредитними коштами — 30 днів.

Наш мікрокредит — зручний спосіб швидко зайняти гроші до зарплати, пенсії чи іншого очікуваного доходу.

Всі умови кредитування розписані зрозумілою мовою, без прихованих платежів і комісій. Поручителі та застава також не потрібні.

Більш того — ми йдемо назустріч нашим клієнтам, тому надаємо 5 днів безкоштовного користування кредитом для першої заявки та беремо на себе всі банківські комісії.

Взяти кредит в «Заплатці» простіше та швидше, ніж у банку.

При оформленні банківського кредиту Вам двічі потрібно їхати до відділення банку, заповнювати велику кількість документів, ще й заявка на кредит може оброблятися кілька днів. Консультанти в банку постійно «забувають» сказати про якусь комісії або важливої ​​умови, які можуть вплинути на Ваш остаточний вибір.

 

У момент оформлення кожного окремого кредиту, перед отриманням коштів, вам буде запропоновано ознайомитися з кредитним договором.

Протягом всього терміну кредиту договір буде доступний в вашому особистому кабінеті.

Також Ви можете ознайомитися з типовим зразком договору на нашому сайті.

Оформлення кредиту

Так, можете. Необхідно заповнити анкету на отримання кредиту та прикріпити скан-копію свідоцтва ФОП.

Довідка про доходи не потрібна.

Так, можете. Необхідно заповнити анкету на отримання кредиту та додати до неї скан-копію пенсійного посвідчення.

Так і тим, хто вчиться на очному відділенні, та студентам-заочникам.

Ми даємо кредити людям, які мають постійний дохід (в тому числі й не офіційний).

Максимальна сума для першого кредиту складає 3 000 грн. Взяти їх Ви можете на термін до 20 днів.

У перші п'ять днів, після отримання кредиту, Вам не будуть нараховуватися відсотки за користування коштами. Починаючи з шостого дня та до кінця терміну, ставка по кредиту — 1,5% в день.

Якщо Ви погасите кредит в перші п'ять днів після оформлення, то повернути потрібно буде рівно ту суму, яку взяли, без переплат.

Для отримання першого кредиту потрібно вибрати термін та суму в калькуляторі, натиснути на кнопку «Оформити кредит» та заповнити всі поля в анкеті користувача. Також Вам буде потрібно:

 • ввести номер телефону та адресу електронної пошти;
 • надати скан-копії або якісні, читаються фото паспорта, ІПН (для пенсіонерів також копію пенсійного посвідчення, а для підприємців - копію свідоцтва ФОП);
 • прив'язати до особистого кабінету діючу карту будь-якого українського банку, яка оформлена на Ваше ім'я (а також на карті повинна бути активована послуга оплати через Інтернет).

Для першого кредиту час обробки заявки складе до 15 хвилин.

Для другого та наступних рішення про схвалення видається позачергово, повторно анкету заповнювати не потрібно. Гроші надійдуть на Ваш рахунок максимум через 5 хвилин.

Після обробки заявки та прийняття рішення, ми надішлемо смс на Ваш номер телефону, вказаний в заявці, та відправимо лист на електронну скриньку.

А також, інформація про прийняте рішення буде доступна в особистому кабінеті.

Після схвалення Вашої заявки на отримання кредиту в особистому кабінеті стане доступний кредитний договір.

Натисніть на кнопку «Приймаю» та дочекайтесь, доки на номер телефону, введений при реєстрації, прийде повідомлення з кодом підтвердження. Введіть код, слідуючи підказкам на сайті. Згідно із законодавством, цей процес називається електронним підписом документів одноразовим ідентифікатором.

Після виконання цих дій договір вступає в силу.

Згідно ст. 12 ЗУ «Про електронну комерцію», це алфавітно-цифрова послідовність символів, за допомогою якої ви можете підтвердити свою особу, здійснюючи операції в інтернеті. Прикладом одноразового ідентифікатора може бути код, який відправляється користувачеві за допомогою sms-повідомлення для підтвердження входу в систему.

Ні, застава та поручителі не потрібні.

На карту будь-якого українського банку. Карта повинна бути активною, оформленою на Ваше ім'я. Також, на карті необхідно активувати послугу оплати через інтернет.

Ви можете відмовитися на будь-якому етапі оформлення заявки, але до моменту підписання договору. Після підписання договору та отримання коштів на картку відмовитися від нього не можна.

Однак можна погасити кредит достроково. Для першого кредиту всім клієнтам надається п'ять днів безкоштовного користування. Якщо Ви встигнете повернути кредит в цей термін, то нічого доплачувати не потрібно.

Для другого й подальшого кредитів Ви можете повернути кошти в будь-який день після його отримання. Але за кожен день користування кредитом доведеться заплатити процентну ставку, яка прописана в договорі.

Подивитися суму, яку потрібно сплатити на поточну дату, можна в особистому кабінеті.

Так, можете. Необхідно заповнити анкету на отримання кредиту та додати до неї скан-копію пенсійного посвідчення або справки МСЕК.

В один день Ви можете взяти тільки один кредит.

Так, для позичальника у віці від 18 до 26 років одним з обов'язкових умов є надання котактів батьків.

Наступну заявку Ви можете подати після погашення попередньої позики.

Так, ми здійснюємо дзвінки контактним особам при обробці заявки. Тому, ми рекомендуємо вказувати активних та справжніх контактніх осіб, що істотно збільшить Ваші шанси на позитивний результат розгляду заявки.

Для нового клієнта - до 15 хвилин.

Для постійного клієнта - до 5 хвилин.

Заявки подані після 21.00 годин, будуть розглянуті з 8.00 години наступного дня.

Погашення кредиту

Так, Ви можете коли завгодно достроково повернути кошти. Нарахування відсотків у «Заплатці» тільки за фактичний час користування кредитом.

Можна. Ми даємо відстрочку в платежах на строк до 7 днів. Для отримання відстрочки пеню (при її наявності) та відсотки погашати не обов'язково.

Після оформлення відстрочки, відсотки за користування кредитом продовжують нараховуватися, а штрафна пеня ні.

Для оформлення відстрочки по кредиту Вам потрібно підписати електронним підписом одноразовим ідентифікатором заяву з проханням відстрочки.

Зробити це можна в особистому кабінеті.

Можете, за умови виплати всіх відсотків і пені (якщо вона вже є) за користування кредитом. Для цього необхідно заплатити відсотки за користування кредитом і укласти додаткову угоду про продовження договору.

Для цього натисніть на кнопку «Пролонгація кредиту» в особистому кабінеті та підпишіть його електронним підписом одноразовим ідентифікатором.

Термін, на який можливе продовження, — 20 днів. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів.

Заявку на продовження (пролонгацію) кредиту Ви можете відправити в робочий час з 8:00 до 21:00.

Умови для існуючих клієнтів

Так, для постійних клієнтів максимальна сума збільшена до 7 000 грн, а термін — до 30 днів та зменшена процентна ставка до 1.1% (для нового клієнта це — 3 000 грн, 20 днів, 1.5%).

Так, новий кредит можна оформити у день закриття попереднього. Для цього авторизуйтесь на сайті, перейдіть на вкладку «Мої кредити», виберіть суму і термін надання кредиту, натисніть на кнопку «Оформити кредит».

Заявки від постійних клієнтів оброблюються позачергово. Гроші будуть у Вас на картці протягом 5 хвилин.

Ні. Оформити новий кредит можна тільки після повного повернення попереднього.

Відмова в наданні кредиту

Як правило, не існує однієї причини, згідно якої дається відмова на отримання кредиту. Вся отримана інформація про клієнта оцінюється в комплексі. Ми враховуємо сукупність внесених даних та їх достовірність. Для мінімізації ймовірності отримання відмови потрібно максимально точно, достовірно заповнити заявку на оформлення кредиту.

Можливі причини відмови:

 • негативна кредитна історія;
 • надання неправдивої інформації при заповненні заявки;
 • негативний відгук контактних осіб, зазначених у заявці;
 • неможливість зв'язатися з клієнтом для прийняття рішення;
 • наявність негативної інформації по клієнту;
 • якщо у клієнта вже є незакритий кредит у «Заплатка».

Так, зробити це можна через термін який був зазначений в причині відмови.

Прострочення платежу

У разі несвоєчасного повернення коштів, Ви платите не тільки процентну ставку за користування кредитом, а й додаткові штрафні відсотки від суми заборгованості. Звертаємо також Вашу увагу на те, що Ви можете продовжити термін дії кредиту або попросити відстрочення виплат.

Реструктуризація боргу по кредиту - це зміна умов кредитного договору щодо повернення кредиту. Функція доступна нашим клієнтам з простроченою заборгованістю від 15 днів.

Як правило, реструктуризація передбачає поділ суми боргу на кілька частин з можливістю поетапної їх виплати.

Для підключення даної послуги Вам необхідно звернутися в службу клієнтської підтримки сервісу Заплатка.

Пролонгація (продовження) позики

У всіх клієнтів «Заплатка» є можливість продовжити користування кредитом на 20 днів. Здійснювати це дію можна необмежену кількість разів в рамках одного кредиту.

Щоб оформити пролонгацію займу, потрібно сплатити заборгованість по відсоткам і пені (якщо вона вже є).

Для того, щоб оформити пролонгацію позики, необхідно:

 • сплатити заборгованість за відсотками та пені (якщо вона вже є);
 • підписати в особистому кабінеті одноразовим ідентифікатором додаткову угоду до основного договору.

 

Ні. Після оплати відсотків і пені (при наявності) необхідно відправити для розгляду заявку на пролонгацію. Після схвалення заявки Вам необхідно одноразовим ідентифікатором підписати додаткову угоду в особистому кабінеті.

Реструктуризація позики

Реструктуризація боргу по кредиту - це зміна умов кредитного договору щодо повернення кредиту. Функція доступна нашим клієнтам з простроченою заборгованістю від 15 днів.

Як правило, реструктуризація передбачає поділ суми боргу на кілька частин з можливістю поетапної їх виплати.

Для підключення даної послуги Вам необхідно звернутися в службу клієнтської підтримки сервісу Заплатка.

Робота з особистим кабінетом

Особистий кабінет — Ваша персональна сторінка на сайті zaplatka.ua.

В особистому кабінеті Ви можете оформити заявку на отримання кредиту, подовжити або погасити кредит. Там з'являється відповідна інформація за поточним кредитом — термін і сума виплати, а також інформація за вашими попередніми кредитами.

Це можна зробити в особистому кабінеті в розділі «Мої дані».

Якщо Ви забули пароль, натисніть на кнопку «Забули пароль?», під полем для введення пароля на сторінці авторизації. Пройдіть процес відновлення пароля з підтвердженням через телефон або електронну пошту.

Bank ID

BankID — сервіс онлайн-верифікації клієнтів через українські банки. Дозволяє ідентифікувати клієнта онлайн на сайті zaplatka.ua при подачі заявки на отримання кредиту. Скористатися сервісом BankID можуть клієнти банків: ПриватБанк, Південний, А-Банк, ConcordBank.

Дані, які підтягуються до анкети з інтернет-банкінгу клієнта:

 • загальні дані: ПІБ, дата народження, стать;
 • адреси реєстрації та народження;
 • дані по документах: паспорт громадянина України, ІПН.

Заповнювати анкету через BankID на «Заплатка» не обов'язково. Але краще зробити це, якщо Ви хочете:

 • поліпшити свій кредитний рейтинг у нашому сервісі;
 • скоротити час заповнення заявки: велика частина інформації підтягується з Інтернет-банкінгу.

Заповнити свою анкету отримавши інформацію зі свого Інтернет-банкінгу через BankID, можна під час реєстрації на етапі заповнення заявки. Натисніть на кнопку «Заповнити анкету через BankID», виберіть свій банк та пройдіть верифікацію.

Після цього наш сервіс отримає необхідну інформацію з Вашого Інтернет-банкінгу та автоматично занесе її в форму реєстрації, та анкети. Вам залишиться тільки заповнити решту полів і натиснути кнопку підтвердження.

Є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте відповідь на електронну пошту

Дякуємо! Ми відповімо на Вашу електронну пошту.