Акція проходить з 03 квітня по 31 січня До кінця акції: 10 днiв

Акція "Тиждень без пені та штрафів"

Сервіс Zaplatka, пропонує Вашій увазі можливість, при складних фінансових ситуаціях, скористатися акцією "Тиждень без пені та штрафів".

Дана послуга надається клієнтам, у яких немає можливості виплатити повністю займ у терміни та протягом 7 днів, після закінчення кредитного договору не виходити на прострочення.

Це дуже зручне і просте рішення, яке допоможе Вам зберегти хорошу кредитну історію та надалі брати участь у програмі лояльності для постійних клієнтів.

відстрочка платежу

Як скористатися послугою?

Наприклад, 1 січня Ви оформили кредит онлайн на карту на суму 3000 грн. терміном на 20 днів. Якщо протягом 15 днів користування кредитом, Ви розумієте, що можливості погасити позику вчасно не буде, тоді необхідно перейти в особистий кабінет та підписати заяву на участь в акції "Тиждень без пені та штрафів" одноразовим ідентифікатором. Одноразовий ідентифікатор Ви зможете отримати на свій номер мобільного телефону вказаний в особистому кабінеті.

Підписати заяву можна за 5 днів до закінчення терміну кредитного договору або протягом 5 днів після закінчення терміну кредитного договору, таким чином, якщо Ви оформили кредит 01.01.2018, подати заявку на отримання відстрочки з виплати позики можна починаючи з 15.01 по 25.01 включно.
Якщо протягом 7 днів, користування послугою відстрочки, Ви не встигаєте погасити кредит, то Вам буде нарахована пеня за весь термін користування акцією "Тиждень без пені та штрафів".

Детальна інструкція, як скористатися акцією "Тиждень без пені та штрафів", доступна за посиланням.


оформити кредит